Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

Büke Tarım ve Hayvancılık İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti. 1998 yılında Ankara'da yem sanayiine hammadde, un fabrikalarına buğday tedarik etmek amacıyla kurulmuştur.

YEM

TOHUM

HAYVANCILIK

Büke Yem: Güvenilir ve sağlıklı karma yem üretmek amacıyla 2003 yılında yem sektöründe de faaliyete geçmiştir. Üretmiş olduğumuz karma yemler büyükbaş ve küçükbaş araştırma çiftliklerimizde test edilerek piyasaya sunulmaktadır.

Büke Tohum: Yüksek kalitede, diğer tür ve çeşitlerden ari, İç Anadolu ve geçit bölgelerindeki Türk çiftçilerine uygun fiyatlarla sertifikalı hububat tohumluğu sunmak için 2004 yılında sertifikalı tohumculuğa başlamıştır.

Büke Koyunculuk: Ülkemizin kırmızı et ihtiyacını çözmenin en sağlıklı ve ucuz yolunun koyunculuğu geliştirmek ve büyütmek olduğuna inanan firmamız, bölge yetiştiricilerimizin İç Anadolu Bölgesi koşullarına uygun, yüksel ikizlik oranına sahip, sağlıklı damızlık koyun ihtiyacını karşılamak için 2008 yılında damızlık koyunculuk bölümünü kurmuş ve üretime başlamıştır.

Online Ödeme

Hizmet kalitemizi artırmak adına internet sitemizde çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.